28 مه

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

با به وجود آمدن دستگاه لیزر موهای زائد برای خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون ، تیغ ، مومک ، موبر و دستگاه اپیلیدی می توانید از این تکنیک استفاده کنید ، یا اگر جوش ها و موهای زیر پوستی خسته تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد می‌گردید حتما قبل از اقدام برای لیزر، این مقاله را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد آشنا شوید و با داشتن اطلاعات کافی این تکنیک را انجام دهید .

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به 3 روش انجام می شود :

  1. دارو .
  2. الکترولیز .
  3. لیزر .

در این مقاله با روش سوم بیش تر آشنا می شودید .

لیزر ، موهای زائد را کم و نازک میکند و به مرور زمان باعث از بین رفتن این موها می شود . این تکنیک برای برطرف کردن موهای زائد ، به طور معمول 4 تا 6 جلسه به فاصله سه ماه یک بار طول خواهد کشید . پس از گذراندن  4 تا 7 جلسه به طور چشمگیری می توانید کم شدن موهای زائد را مشاهده کنید ، این امر زمانی رخ می دهد که فرد دچار مشکلات هورمونی نباشد ، با وجود داشتن این مشکل احتمال بازگذشته به حالت اولیه بسیار بالا است و لیزر بر موهای زائد او تاثیری ندارد ، به همین منظوراگر فرد مورد بررسی قرار گرفت و در آزمایش‌ها مشخص شد مشکل هورمونی ندارد ، می‌تواند لیزر را شروع کند اما باید در نظر داشته باشید که لیزر، موهای زائد را صفر نمی‌کند . ( لیزر موهای زائد )

 پس از تعداد جلسات مورد نیاز لیزر، نتیجه تا چه زمانی ماندگار است ؟

اصولاً پس از 4 تا 6 جلسه لیزر هر 6 ماه 1 بار ( بین 4 تا 3 بار ) آن را تکرار می کنیم . به همین خاطر تعداد موهای زائد به طور متوسط 60 تا 80 درصد کم می شود . ( لیزر موهای زائد )

 

با خواندن این مقاله می توانید دریابید آیا کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستید یا خیر .

دکتر الهام کفایی – پوست ، مو ، زیبایی 

میکرونیدلینگ , تزریق بوتاکس , جوانسازی پوست , کاربرد درمانی بوتاکس )

 

 

درباره نویسنده

جوانسازی پوست صورت | لیفت با نخ
دکتر الهام کفائی با انجام خدمات جوانسازی پوست صورت ، تزریق ژل ، بوتاکس ، ليفت با نخ ، تزريق چربى و... لیزر موهای زائد ، مشاوره لیپوماتیک و ...

پاسخ

14 − یک =