تزریق بوتاکس در زیر بغل

تزریق بوتاکس در زیر بغل

تزریق بوتاکس در زیر بغل : یکی از مشکلاتی که موجب نارضایتی افراد شده و زندگی اجتماعی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد، تعریق بیش از حد می باشد.

تعریق بیش از حد و رطوبت ناشی از آن، مشکلاتی همچون بروز عفونت های باکتریایی و قارچی، تغییر فلور طبیعی پوست و همینطور بوی بد بدن را برای افراد ایجاد می نماید که با تزریق بوتاکس که یکی از روش های جوانسازی پوست است می توان روند تعریق را برای ماه ها متوقف نمود.

 

تزریق بوتاکس در زیر بغل

 

تزریق بوتاکس در زیر بغل چگونه انجام می شود؟

روش های متفاوتی همچون درمان دارویی و جراحی برای توقف تعریق وجود دارد که به دلیل عوارض زیاد و اثر کم درمان دارویی و گران و تهاجمی بودن روش جراحی، تزریق بوتاکس مناسب ترین و پرطرفدارترین روش برای توقف تعریق می باشد.

بوتاکس یک نوع سم می باشد که با قطع ارتباط غدد تعریق با اعصاب محرک سمپاتیک، مانع عرق کردن شده و چنانچه تزریق بوتاکس به شکل صحیح انجام شود موجب خشکی کامل موضع می گردد.

پزشک ابتدا محل مورد نظر را بی حس نموده و سپس با استفاده از سرنگ های بسیار نازک و ظریف ماده بوتاکس را در  جایی که غدد تعریق در آنجا وجود دارند تزریق می نمایند.

مراقبتهای بعد از بوتاکس زیر بغل

پس از تزریق بوتاکس در زیر بغل ، از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین خودداری کرده و از قرار گرفتن در مکان های خیلی گرم مانند سونا خودداری نمایید.

ایا تزریق بوتاکس زیر بغل عوارض دارد ؟

در صورت انتخاب یک دکتر خوب برای بوتاکس زیر بغل ، این روش هیچ عوارضی خاصی برای فرد نخواهد داشت.

هزینه بوتاکس زیر بغل چقدر است ؟

دکتر الهام کفایی هزینه تزریق در زیر بغل را با توجه به وسعت ناحیه مورد نظر و پس از معاینه دقیق بیمار برای وی تعیین می نماید.

 

دکتر الهام کفایی – پوست ، مو ، زیبایی 

( میکرونیدلینگ , تزریق بوتاکس , جوانسازی پوست , کاربرد درمانی بوتاکس )

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها