تزریق پروفایلو

اگر به دنبال لیفت صورت و حجم دهی و شفافیت در چهره خود هستید ، به گونه ای که در حالت طبیعی باعث فرم دهی و حالت دهی نواحی مختلف صورتتان شود و حالت مصنوعی نداشته باشد ، ما به شما تزریق پروفایلو را پیشنهاد می دهیم. چرا که این ژل دارای هیالورونیک اسید می باشد و در جهت جوانسازی پوست ، آبرسانی به پوست و تقویت آن استفاده می شود و از افتادگی پوست و پیری آن جلوگیری می کند. طبق گفته های دکتر الهام کفایی بهترین دکتر جوانسازی و زیبایی پوست در تهران ، پروفایلو ژلی است که برای درمان اختصاصی و بازسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. از این جهت که پوست را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند تا با آزاد سازی هیالورونیک اسید موجب بهبود چروک و خطوط ریز شده و همچنین آب رسانی به پوست را قوام دهد.

تزریق پروفایلو

نحوه تولید پروفایلو

این ژل  توسط IBSA که شرکتی دارویی و معتبر در جهت تولید اسید هیالورونیک می باشد ، ارائه شده است. این شرکت توانسته ، محصول نهایی را با استفاده ازتکنولوژی بالا و کاملا کنترل شده ، با غلظت 64 میلی گرم در یک سرنگ به تولید برساند. اسید هیالورنیک مولکولی است که وجود آن در بدن سبب تولید کلاژن و در نهایت بهبود ظاهری ، انعطاف پذیری ، سفتی و شفافیت پوست می شود.

نحوه عملکرد تزریق پروفایلو

این پروسه جوانسازی به گونه ای طراحی شده که میزان کافی از هیالورونیک اسید( ماده طبیعی در بدن است برای حفظ رطوبت پوست) را داشته باشد. از آنجایی که  نقش آبرسان پوست را دارا می باشد ، در پوست های تیره ، پیر و چروک فوق العاده است و سبب درخشندگی و افزایش حجم در چهره فرد می شود.

چرا ژل پروفایلو بهترین انتخاب است؟

بعد از 30 سالگی و از بین رفتن مقادیر بسیاری از الاستین ، کلاژن و هیالورونیک اسید ، و همچنین آشکار شدن علائمی مانند کاهش درخشندگی پوست ، چروک و خوط ریز در پوست نمایان می شود. از این رو تزریق پروفایلو در افراد 30 سال به بالا توصیه می شود که نمی خواهند پوستشان چروک  شود و از پیری زودرس جلوگیری می کنند.

 این پروسه زیبایی در افراد مسن تر هم انجام می شود و محدودیت سنی وجود خاص در بر ندارد . ولی در داوطلبان مسن تر گزینه ای مناسبتر است و نتایج بهتری را می توان از آن دریافت کرد. زیرا آبرسانی را افزایش داده و ظاهر کلی را جوانتر می کند.

مزایای تزریق پروفایلو

کاربرد های تزریق ژل پروفایلو در تهران تنها به زیبایی مانند گونه سازی ، فرم دهی لب و غیره ختم نمی شود و کاربرد های درمانی بسیاری نیز دارد. این ژل به علت تحریک پوست ، کلاژن سازی را افزایش می دهد و سبب  شادابی ، سلامت و در نتیجه جوانسازی می شود که از جمله  مزایای آن عبارتند از:

 1. بازدهی عالی
 2. بهبود پوست و قوام آن
 3. شفافیت پوست
 4. الاستیسیته شدن پوست و افزایش سفتی آن
 5. کاهش جلسات درمان
 6. هیدراته شدن پوست
 7. لیفت شدن پوست
 8. کاهش نقاطی که تزریق در آن ایجاد می شود.
 9. مدت زمان انجام این پروسه جوانسازی بسیار کم می باشد.

فیلم تزریق پروفایلو دکتر الهام کفایی به هنرمند عزیز خانم مرجانه گلچین 

نقاط تزریق پروفایلو

این ژل معمولا در نواحی مختلف صورت تزریق می شود. ولی خب در مناطق دیگر بدن نیز به دلیل ایجاد ظاهری بهتر در جهت از بین رفتن چین و چروک وافتادگی پوست مانند شانه ، بازو ، جلوی سینه ، دست ، زانو ، گردن هم مورد استفاده قرار می گیرد.

چه افرادی کاندیدای بهتر پروفایلو می باشند؟

بهترین داوطلبان به جهت تزریق پروفایلو کسانی هستند که در بازه  سنی 30 تا 45 سالگی قرار دارند. هر چند تا سن 65 سالگی نیز تزریق انجام می شود و انجام آن بلامانع است ، اما بهترین کاندیدای آن افرادی می باشند که تنها در جهت تغییر و افزایش حجم در چهره شان این پروسه زیبایی پوست را انجام نمی دهند و در کنار آن خواهان استحکام و آبرسانی پوستشان می باشند .

پروفایلو فیلری است که حجم نمی دهد ولی در کنار آن ایجاد نتایج لیفت و آبرسانی پوست سبب منحصر به فرد بودن این ژل شده است. افرادی که نیاز دارند حجم صورتشان بیشتر شود ، می توانند به طور همزمان پروفایلو را با فیلر حجم دهنده ترکیب کرده و استفاده کنند.

تعداد دفعات تزریق پروفایلو

به طور کلی پیشنهاد ما این است که این پروسه زیبایی را در دو جلسه با فاصله یک ماه انجام دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. هر جلسه 2 میلی لیتر تزریق لازم دارد. البته در افرادی که چروک بیشتری دارند این روند طی 4 جلسه انجام می گیرد.

تاثیر تزریق پروفایلو

پروفایلو یکی از تاثیرگزارترین ژل ها است که دارای هیالورونیک اسید می باشد و در درمان های پوستی بسیار شناخته شده است. بعد از اینکه این پروسه زیبایی در بافت پوست تزریق می شود ، ظرف مدت یک ماه شروع به تحریک و توزیع الاستین و کلاژن سازی در ناحیه وارد شده می کند. در صورتی که چروک ها زیاد باشند دکتر الهام کفایی توصیه می کنند بیماران  2 یا 3 نوبت تزریق پروفایلو را انجام دهند تا شاهد نتیجه مطلوب تری باشند.

یکی از موارد مهم در این پروسه جوانسازی صورت که شاید ممکن باشد جواب سوال خیلی از داوطلبان باشد این است که نتیجه این روش آن قدر طبیعی است که کسی متوجه انجام آن نمی شود ، قطعا تغییری در زیبایی شما رخ می دهد و اغلب برای اینکه بدانند چه کاری انجام داده اید از شما پرس و جو می کنند.

عوارض جانبی پروفایلو

بلافاصله بعد از تزریق ، امکان بروز تورم ، خارش ، حساسیت به لمس و در مواردی کبودی محل تزریق در روی پوست به وجود می آید که این موارد طبیعی می باشند. عفونت نیز یکی دیگر از عوارض جانبی این فرایند که ممکن است بر اثر استریل نبودن تجهیزات پزشک ، عدم رعایت نکات مراقبتی و استفاده از لوازم آرایشی و تماس با آب به وجود آید. اما بدانید اگر نکات مراقبتی که پزشک به شما توصیه می کند را به طور کامل و دقیق انجام دهید و به بهترین دکتر تزریق پروفایلو تهران مراجعه کنید به هیچ مشکل خاصی دچار نخواهید شد.   

مراقبت بعد از تزریق پروفایلو

 • از آنجایی که به ماساژ دادن بعد ازاین پروسه جوانسازی نیازی نیست ، از ماساژ دادن پرهیز کنید.
 • از رفتن به سونا، باشگاه یا استخر در روز تزریق اجتناب کنید.
 • بعد از تزریق کمی آب بنوشید تا تغییر را به نحو احسن متوجه شوید.
 • بعد از تزریق پروفایلواستفاده از لوازم آرایش ممنوع می باشد.
 • ممکن است پس از آن دچار قرمزی و یا خارش در پوست شوید که نگران نباشید بعد از گذشت 24 ساعت محو می شود .

آیا می توان پروفایلو را با بوتاکس ترکیب کرد؟

از آنجایی که با انجام تزریق پروفایلو می توان نواحی مختلفی از صورت و پوست را درمان کرد ، گاهی اوقات با ترکیب این دو از نتیجه بهتری برخوردار می شویم. به دلیل اینکه تاثیر بوتاکس در درمان خطوط  تاثیر گزارتر است و اغلب درخطوط عمیق پیشانی و گوشه چشم استفاده می شود و در همان موقع هم پروفایلو را در ناحیه پایینی صورت انجام می دهیم. مثلا در ناحیه گردن می توانیم به طورهمزمان از پروفایلو و بوتاکس استفاده کنیم زیرا این روش به تایید سازمان FDA  (سازمان غذا و داروی آمریکا) رسیده و کاملا استاندارد و ایمن می باشد.

تزریق پروفایلو

 

تفاوت بین ژل و پروفایلو ؟

اگر چه ژل ها نیز دارای هیالورونیک اسید می باشند ولی تفاوت آن دو ،  در درمان و نتیجه می باشد . کارایی پروفایلو صرفا جهت درمان و رفع چروک و شادابی چهره فرد می باشد و تزریق ژل به جهت بزرگ کردن و حجم دهی به قسمت خاصی از صورت است. ژل ها همان لحظه تاثیر خود را نمایان می کنند و سبب حجم دهی و درخشش پوست می شوند ، در صورتی که پروفایلو تا 1 ماه بعد تاثیر خود را به خوبی نشان می دهد و در جهت بهبود کلی پوست انجام می شود.

نحوه تولید هیالورونیک اسید موجود در پروفایلو با روش های سنتی فرق دارد و در هنگام تزریق در پوست ، آن را در جهت ساخت الاستین و کلاژن تحریک می کند و باعث ارتجاعی شدن پوست و طراوت آن می شود. به طور عمده می توان گفت در چین و چروک های ریز پایین صورت از ژل استفاده می شود و برای مقابله با پیری و درمان  کم آبی از تزریق پروفایلو استفاده می شود. 

نکته:

تزریق پروفایلو را می توان با ژل ترکیب کرد تا تغییرات ساختاری و حجم دهی در پوست ایجاد شود و وضعیت کلی آن بهتر شود.

آیا تزریق پروفایلو ایمن است؟

همان طور که قبل تر هم  گفتیم ، پروفایلو شامل یک محصول کاملا ایمن و زیستی ازهیالورونیک اسید تولید شده است به طوری که تابحال هیچ عوارضی از درمان آن اعلام نشده است.

تزریق پروفایلو در زمان  بارداری و شیردهی

همانطور که می دانید دوره بارداری و شیر دهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند از همین رو طبیعی است که افراد پیش از هر کاری تمایل داشته باشند در رابطه با تاثیر پروسه های درمانی و زیبایی بر روی بارداری و زمان شیر دهی خود کنجکاو باشند و به دنبال این باشند که بدانند ایا تزریق کردن ژل پروفایلو در زمان بارداری یا شیر دهی مشکلی به وجود می آورد یا خیر. در این خصوص باید بگویم با وجود اینکه این پروسه بسیار بی خطر و ایمن است اما اکثر متخصصان پوست در این بازه زمانی از انجام چنین درمان هایی برای مقابله با چین و چروک اجتناب می کنند.

هزینه پروفایلو  در تهران

هزینه تزریق پروفایلو با توجه به عواملی که به آن اشاره می کنیم محاسبه می شود:

 • مهارت پزشک
 • خدماتی که کلینیک زیبایی ارائه می دهند.
 • کیفیت موادی که استفاده می شود.
 • میزان دوزمصرفی در درمان صورتتان و غیره

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها