لیزر موهای زائد

با به وجود آمدن دستگاه لیزر موهای زائد برای خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون ، استفاده از تیغ ، مومک ، موبر و دستگاه اپیلیدی می توانید از این تکنیک استفاده کنید ، یا اگر جوش ها و موهای زیر پوستی خسته تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر کردن و از بین بردن آن های می‌گردید حتما قبل از اقدام برای لیزر ، این مقاله از سایت دکتر الهام کفایی بهترین دکتر لیزر مو های زائد بدن در تهران را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای این پروسه ، مزایا و معایب آن آشنا شوید و با داشتن اطلاعات کافی این تکنیک را انجام دهید. به یاد داشته باشید که داشتن اطلاعات صحیح در رابطه به شما در دریافت بهترین خدمات و با کیفیت ترین نتایج کمک بسیار زیادی می کند.

 

لیزر موهای زائد

 

لیزر موهای زائد در تهران

از بین بردن مو های زائد بدن به سه روش امکان پذیر می باشد. که عبارت اند از ، دارو ، الکترولیز و لیزر. شما در این مقاله با روش سوم بیش تر آشنا می شودید.

لیزر ، فولیکول های مو اضافه را کم و نازک میکند و به مرور زمان باعث از بین رفتن این موها می شود . این تکنیک برای برطرف کردن موهای زائد ، به طور معمول 4 تا 6 جلسه به فاصله سه ماه یک بار طول خواهد کشید . پس از گذراندن  4 تا 7 جلسه لیزر موهای زائد در تهران به طور چشمگیری می توانید کم شدن موهای زائد را مشاهده کنید ، این امر زمانی رخ می دهد که فرد دچار مشکلات هورمونی نباشد ، با وجود داشتن این مشکل احتمال بازگذشته به حالت اولیه بسیار بالا است و لیزر بر موهای زائد او تاثیری ندارد ، به همین منظور اگر فرد مورد بررسی قرار گرفت و در آزمایش‌ها مشخص شد مشکل هورمونی ندارد ، می‌تواند از این دستگاه را شروع کند اما باید در نظر داشته باشید که لیزر، موهای زائد را صفر نمی‌کند .

 نتیجه تا چه زمانی ماندگار است ؟

یکی از متادول ترین سوالاتی که در زمینه لیزر موهای زائد از بهترین دکتر و متخصص لیزر کردن موهای اضافه در تهران می پرسند این است که نتایج این درمان تا چه مدت ماندگار است. در پاسخ به این سوال دکتر الهام کفایی این چنین پاسخ می دهند که اصولاً پس از 4 تا 6 جلسه لیزر هر 6 ماه 1 بار ( بین 4 تا 3 بار ) آن را تکرار می کنیم . به همین خاطر تعداد موهای زائد به طور متوسط 60 تا 80 درصد کم می شود .

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها