لیزر موهای زائد

با به وجود آمدن دستگاه لیزر موهای زائد برای خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون ، استفاده از تیغ ، مومک ، موبر و دستگاه اپیلیدی می توانید از این تکنیک استفاده کنید ، یا اگر جوش ها و موهای زیر پوستی خسته تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر کردن و از بین بردن آن های می‌گردید ، حتما قبل از اقدام برای لیزر ، این مقاله از سایت دکتر الهام کفایی ، بهترین دکتر لیزر مو های زائد بدن در تهران ، را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای این پروسه ، مزایا و معایب آن آشنا شوید و با داشتن اطلاعات کافی این تکنیک را انجام دهید. به یاد داشته باشید که داشتن اطلاعات صحیح ، در رابطه با شما در دریافت بهترین خدمات و با کیفیت ترین نتایج کمک بسیار زیادی می کند.

 

لیزر موهای زائد _ دکتر کفائی

 

لیزر موهای زائد در تهران

از بین بردن مو های زائد بدن به سه روش امکان پذیر می باشد. که عبارت اند از  دارو ، الکترولیز و لیزر. شما در این مقاله با روش سوم بیش تر آشنا می شوید.

لیزر ، فولیکول های مو اضافه را کم و نازک میکند و به مرور زمان باعث از بین رفتن این موها می شود. این تکنیک برای برطرف کردن موهای زائد ، به طور معمول 4 تا 6 جلسه به فاصله سه ماه یک بار طول خواهد کشید. پس از گذراندن  4 تا 7 جلسه لیزر موهای زائد در تهران ، به طور چشمگیری می توانید کم شدن موهای زائد را مشاهده کنید. این امر ، زمانی رخ می دهد که فرد دچار مشکلات هورمونی نباشد ، با وجود داشتن این مشکل ، احتمال بازگشت به حالت اولیه بسیار بالا است و لیزر بر موهای زائد او تاثیری ندارد. به همین منظور ، اگر فرد مورد بررسی قرار گرفت و در آزمایش‌ها مشخص شد مشکل هورمونی ندارد ، می‌تواند استفاده از این دستگاه را شروع کند ، اما باید در نظر داشته باشید که لیزر موهای زائد را صفر نمی‌کند.

 نتیجه تا چه زمانی ماندگار است ؟

یکی از متادول ترین سوالاتی که در زمینه لیزر موهای زائد از بهترین دکتر و متخصص لیزر کردن موهای اضافه در تهران می پرسند این است که نتایج این درمان تا چه مدت ماندگار است. در جواب به این سوال ، دکتر الهام کفایی این چنین پاسخ می دهند که اصولاً پس از 4 تا 6 جلسه لیزر هر 6 ماه 1 بار ( بین 4 تا 3 بار ) آن را تکرار می کنیم. به همین خاطر ، تعداد موهای زائد به طور متوسط 60 تا 80 درصد کم می شود.

اقدامات قبل از لیزر مواهای زائد

از آنجایی که لیزر موهای زائد یک تکنیک پزشکی برای از بین بردن موهای زائد است ، قبل از انجام آن ، بایستی اقداماتی انجام دهید تا نتایج بهتری بدست آورید. برخی از مهم ترین اقدامات قبل از لیزر مواهای زائد عبارتند از:

  1. مشاوره با پزشک. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که این روش برای شما مناسب است و چه نوع لیزری تاثیرات بیشتری برای شما دارد.
  2. جلوگیری از آفتاب‌سوختگی. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، از آفتاب‌سوختگی جلوگیری کنید. پوست آفتاب‌سوخته ممکن است حساس‌تر باشد و احتمال ایجاد عوارض جانبی از جمله سوختگی ، تیرگی ، یا تغییر رنگ پوست افزایش یابد.
  3. اجتناب از رنگ‌کردن مو. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، از رنگ‌کردن مو بپرهیزید. رنگ‌کردن مو ممکن است باعث افزایش حساسیت پوست شود و احتمال ایجاد عوارض جانبی از جمله سوختگی ، تیرگی ، یا تغییر رنگ پوست افزایش یابد.
  4. اجتناب از روش‌های تخصصی. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، از روش‌های تخصصی مانند کشیدن مو ، استفاده از شمع ، یا استفاده از کرم‌های ضدموهای زائد بپرهیزید. این روش‌ها ممکن است باعث افزایش احتمال حساسیت پوست شوند و عوارضی از جمله ایجاد سوختگی ، تیرگی ، یا تغییر رنگ پوست را به همراه داشته باشند.
  5. پوست پاک. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، پوست خود را با آب و صابون پاک کنید و از مواد آرایشی و لوسیون ها استفاده نکنید.
  6. اجتناب از مواد ضدعفونی کننده قبل از انجام لیزر موهای زائد ، از مواد ضدعفونی کننده مانند الکل ، آنتی‌بیوتیک ، یا ضدعفونی کننده‌های دیگر بپرهیزید. این مواد ممکن است احتمال حساسیت پوست را افزایش دهند و بروز عوارض جانبی را در پی داشته باشند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها