کوچک کردن بینی با آنزیم

کوچک کردن بینی با آنزیم

کوچک کردن بینی با آنزیم : به دلیل اینکه بینی برجسته بوده و محل قرارگیری آن در مرکز صورت است در زیبایی چهره بسیار تاثیر گذار بوده و اگر دارای مشکلات ظاهری باشد موجب نازیبایی افراد خواهد شد.

متداول ترین روش برای از بین بردن ایرادات ظاهری بینی ، جراحی بینی است که به دلیل تهاجمی بودن و طولانی بودن دوران نقاهت آن، بسیاری از افراد از انجام آن سر باز می زنند.

باید بگوییم که امروزه و با پیشرفت علم پزشکی، امکان کوچک کردن بینی با آنزیم فراهم شده و این روش به دلیل مزایایی همچون کوتاه بودن دوران نقاهت، ارزان بودن و تهاجمی نبودن و نداشتن عوارض، بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

برخی از افراد تزریق آنزیم را با تزریق کورتون یکسان می دانند، باید بگوییم که تزریق کورتون تنها بر کاهش ورم ناشی از جراحی بینی تاثیر داشته و کاملاً با تزریق آنزیم متفاوت می باشد.

 

کوچک کردن بینی با آنزیم

 

نحوه انجام و عملکرد تزریق آنزیم

در این روش از آنزیم هیالیز برای کوچک کردن بینی استفاده می شود.

برای انجام این روش نیازی به بیهوش نمودن فرد نبوده و تنها برای به حداقل رساندن درد ناشی از تزریق آنزیم از بی حس نمودن ناحیه کمک گرفته می شود و سپس پزشک اقدام به تزریق آنزیم می نماید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق آنزیم

باید بگوییم که تعداد جلسات برای هر فرد متفاوت بوده و بین 2 تا 6 جلسه می باشد که این جلسات با فاصله 1 تا 2 هفته از هم انجام می شوند.

میزان ماندگاری روش کوچک کردن بینی با آنزیم

نتایج به دست آمده از این روش در اغلب افراد ماندگار و دائمی بوده و تنها ممکن است در برخی از افراد و به دلیل افزایش وزن بیش از حد یا بارداری بینی به حالت اولیه باز گردد که در این صورت با یک جلسه تزریق آنزیم ، بینی مجدداً کوچک خواهد شد.

هزینه تزریق آنزیم

تعیین هزینه تزریق آنزیم بعد از معاینه و بررسی بیمار و با توجه به میزان آنزیم مصرفی و غیره تعیین می گردد.

 

 

دکتر الهام کفایی

  پوست ، مو ، زیبایی 

( میکرونیدلینگ ، تزریق بوتاکس ، جوانسازی پوست ، تزریق ژل ، تزریق چربی )

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها