دانستنی های لیزر لیپولیز

دانستنی های لیزر لیپولیز

در ابتدا قبل از این که بپردازیم به بحث دانستنی های لیزر لیپولیز توضیح کوتاهی در خصوص اقدام برای جراحی ها برایتان داده ایم. با ما همراه باشید.

دانستنی های لیزر لیپولیز

بهتر است برای دیدن نتیجه ی مطلوب و دلخواه خود ،قبل از اقدام به هر عملی، چه عمل های زیبایی چه عمل های درمانی یک جلسه قبل از عمل به مشاوره رفته و یا در سایت های معتبر و قابل اعتماد اطلاعات ضروری از جمله اقدامات قبل از عمل و یا مراقبت های پس از عمل را دریافت کنید. در ادامه ی مقاله می پردازیم به دانستنی های لیزر لیپولیز.

لیزر لیپولیز و عملکرد آن :

لیزر لیپولیز چیست ؟ لیزر لیپولیز به عنوان یک تکنیک کم تهاجمی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام شناخته شده است. این روش به واسطه ی گرما چربی ها را تخریب و در پایان باعث تحریک و اثر سفت شدن پوست می شود. سیستم لیزر لیپولیز در 31 اکتبر 2006 در کشور آمریکا و در سازمان غذا و دارو به تایید رسیده است.

عملکرد لیزر لیپولیز :

دستگاه لیزر لیپولیز به وسیله ی یک فیبر نوری لیزری داخل بافت ها به جهت برطرف شدن چاقی شده و در اثر تابش اشعه لیزر چربی ها را به صورت مایع در می آورد، این چربی ها در پایان کار یا از بدن تخلیه و یا جذب می شود.

این تکنیک در یک جلسه ی 1 تا 3 ساعت تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

به وسیله ی لیزر لیپولیز لایه های سطحی و زیر پوست به هیچ عنوان به لیپوساکشن احتیاجی ندارد و برخلاف لیپوساکشن پوست را دچار ناهمواری نمی سازد.

این نکته را به خاطر داشته باشد تمام افراد می توانند از لیزر لیپولیز استفاده کنند در صورتی که سه شرایط زیر را دارا باشند.

کندیدهای مناسب لیزر لیپولیز :

  • حجم چربی: ضخامت پوست شما برای به کارگیری از این دستگاه می بایست بین 1 تا 6 سانتی متر باشد.
  • وضعیت پوست : در صورت افتادگی شدید و وسیع بهتر است از دستگاه لیزر لیپولیز استفاده نکنید. در صورت انجام این کار شما می بایست برای سفت کردن پوست خود از دستگاه ابدومینوپلاستی نیز استفاده کنید.
  • وضعیت قوام جداره ی شکم : جداره ی شکم شما باید سفت و محکم باشد، در صورت شل بودن بیش از حد نیز پس از لیزر لیپولیز باید از دستگاه ابدومینوپلاستی استفاده کنید.

دکتر الهام کفایی – پوست ، مو ، زیبایی 

میکرونیدلینگ , تزریق بوتاکس , جوانسازی پوست , کاربرد درمانی بوتاکس )

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها